Kontakt

+420 777 903 555
m.vavrinc@seznam.cz

Místa působení :

Havířov

Ceník :

Regresní terapie: 600.-kč/hod

Pránické léčení, včetně automatické kresby a automatického písma, při napojení se na problémy přes Ákášické záznamy : 700.-kč

Výkload karet včetně numerologie a karmologie 700.-kč/hod

Automatické písmo s kresbou: 1000.-kč

Hluboká relaxace-hypnoza: 600.-

Karmilogický a numerologický rozbor 300,-kč, nebo 10 euro za osobu.

m.vavrinc@seznam.cz

Dnes je Čtvrtek 25. Července 2024
a svátek má Jakub
zítra Anna

Celkem návštěv: 62 968


Přidat do oblíbených


SEMINÁŘ ÁKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ, VČETNĚ AUTOMATICKÉHO PÍSMA V HAVÍŘOVĚ DNE 29.06.2024.

ON-LINE SEMINÁŘ ÁKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ VČETNĚ AUTOMATICKÉHO PÍSMA DNE 13.07.2024.

KURZ HLUBINNÉ REGRESNÍ TERAPIE, VČETNĚ ODVÁDĚNÍ PŘIVTĚLENÝCH DUŠÍ A NAPOJENÍ SE NA VYŠŠÍ JÁ V HAVÍŘOVĚ DNE 04.-07.10.2024.

KURZ NUMEROLOGIE ZÁKLADNÍ A KARMICKÉ . V HAVÍŘOVĚ, DNE 27.04.2024.

KURZ VÝKLADU TAROTOVÝCH KARET V HAVÍŘOVĚ, DNE 07.10.2023.

ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLY 1024 V HAVÍŘOVĚ, DNE 02.12.2023

Pokud budete chtít udělat kurz, či seminář mimo Havířov, je možné se domluvit indrividuálně. Je potřeba mít na kurzu alespoň 4 lidi a vhodné místo, nebo byt k uspořádání kurzu.
Pránické léčení

Pránické léčení je metoda  vkládání rukou do  pránického (aurického) těla bez toho, aniž bych se pacienta dotka.  Toto  léčení funguje na základě nabíjení aurického pole energií, jenž může být mimosmyslově vnímána jako světlo různých barev.

Dále v pránickém léčení odvádím entity, které v práně ulpívají a přinášejí člověku problémy různého druhu. Jedná se o přivtělené duše zemřelých lidí, které klient znal i neznal, jsou zde velmi často přivtělené entity, tedy duše zemřelých, které znal v minulých životech, ale z nějakého důvodu na člověku opět ulpívají a způsobují mu tím únik jeho energie. Někdy z těla odvádím celé tucty entit, které brání člověku být šťastným a ubírají mu jeho životodárnou energii. Dále pak na člověku ulpívají energie lidí, kteří mu nepřejí, pomlouvají ho a vrhají na něj svoji negativní energii a tím jej oslabují. I tyto energie člověku způsobují problémy, které je nutné vyčistit. Mohou to být i rodová prokletí, které se přes pránické léčení čistí a odvádí.

Ve většině případů je potřeba léčení opakovat až 3 krát po sobě v rozmezí zrhuba 1 týdne, neboť jedno léčení trvá nejdéle hodinu a při každém léčení se otevírají určité vrstvy těl.

Léčční je možno provádět osobně, ale i na dálku. Funguje to stejně.


Podle nás léčitelů způsobují negativní myšlenky a emoce v energetickém poli pacienta díry a trhliny, které mohou vést až k psychockým poruchám a telesnému onemocnění. Pokud býváte často podrážděni, hněváte se, litujete, nebo druhé kritizujete, odsuzujete nebo prožíváte nějakou křivdu, ochranná síť některých vašich čaker se protrhne a v důsledku toho můžete onemocnět Nemoc je vždy důsledkem nerovnováhy.

Co pránické léčení umí?

Vyčištění aury (prány) od energetického slizu-což je znečištěná energie, kterou vytvářejí psychycké vlivy, traumata, nemoci operace, poranění, nebo požití návykových látek (alkohol, drogy, cigarety). Tento energetický sliz se v těle projevuje jako nahuštěná energie a způsobuje člověku bloky a špatnou funkci orgánů.

Zacelování energetických trhlin, které vznikají opakovanými traumatickými událostmi jako jsou opakované  křivdy, ztráty, duševní bolesti. Zacelením se enerie upraví, trhliny zmizí a energie může volně proudit.

Energetizování pránou-nabíjení aury pránickou energií. Zprůchodnění energetických center-čaker na těle pacienta, díky čemuž k člověku nový přichází příliv životní  energie. Člověk se tak dostává do harmonie.

Nabíjení aury člověka barevnou pránou, což je intenzivní způsob léčení, které  odstranění bloků v auře člověka urychlí.

Odstranění přivtělených duší a nízkých entit z aurického pole člověka, které mohou způsobovat psychické, fyzixké problémy a závislosti různého druhu. Viz výše uvedeno.

Pránickým léčením můžeme nejen léčit, ale i změnit vzorec chování tím, že člověka vyčistí, nabije universální energií, člověk se cítí motivovaný, v rovnováze a šťastnější. 

Při provádění pránického léčení pacienta zkoumám také karmické vlivy na pacientovy fyzické i psychické problémy podle jeho data narození a napojuji se u něj na Ákášické záznamy - jaká je příčina jeho problémů a co s tím má v nejbližší době dělat.

Které zdravotní problémy lze pránickým léčením řešit ?

  • Bolesti hlavy, uší, očí.
  • Bolesti zad - odstranění bloků jednotlivých částí .
  • Problémy s dýcháním - dušnost, astma, horní cesty dýchací, dolní cesty dýchací.
  • Zažívací problémy-žaludek, střeva, slinivka, játra, žlučník.
  • Problémy s ledvinami, močovým měchýřem, pohlavními orgány.
  • Bolesti končetin-ruce, nohy, klouby.  Pránické léčení je možno provádět i na dálku.

Pránické léčení lze úspěšně provádět i na dálku.

Pránicé léčení provádím již 12 let

Cena za pránické léčení je 600.-kč, trvá 1 hodinu.


2010 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...