Kontakt

+420 777 903 555
m.vavrinc@seznam.cz

Místa působení :

Havířov

Ceník :

Regresní terapie: 600.-kč/hod

Pránické léčení, včetně automatické kresby a automatického písma, při napojení se na problémy přes Ákášické záznamy : 700.-kč

Výkload karet včetně numerologie a karmologie 700.-kč/hod

Automatické písmo s kresbou: 1000.-kč

Hluboká relaxace-hypnoza: 600.-

Karmilogický a numerologický rozbor 300,-kč, nebo 10 euro za osobu.

m.vavrinc@seznam.cz

Dnes je Úterý 25. Června 2024
a svátek má Ivan
zítra Adriana

Celkem návštěv: 62 619


Přidat do oblíbených


SEMINÁŘ ÁKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ, VČETNĚ AUTOMATICKÉHO PÍSMA V HAVÍŘOVĚ DNE 29.06.2024.

ON-LINE SEMINÁŘ ÁKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ VČETNĚ AUTOMATICKÉHO PÍSMA DNE 13.07.2024.

KURZ HLUBINNÉ REGRESNÍ TERAPIE, VČETNĚ ODVÁDĚNÍ PŘIVTĚLENÝCH DUŠÍ A NAPOJENÍ SE NA VYŠŠÍ JÁ V HAVÍŘOVĚ DNE 04.-07.10.2024.

KURZ NUMEROLOGIE ZÁKLADNÍ A KARMICKÉ . V HAVÍŘOVĚ, DNE 27.04.2024.

KURZ VÝKLADU TAROTOVÝCH KARET V HAVÍŘOVĚ, DNE 07.10.2023.

ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLY 1024 V HAVÍŘOVĚ, DNE 02.12.2023

Pokud budete chtít udělat kurz, či seminář mimo Havířov, je možné se domluvit indrividuálně. Je potřeba mít na kurzu alespoň 4 lidi a vhodné místo, nebo byt k uspořádání kurzu.
Numerologický a karmický rozbor

Numerologický akarmický rozbor podle datumu narození :

Numerologie :

Nám představuje naše vlastnosti, vybavení v žiivotě, tedy co máme  dispozici, abychom si splnili svá životní poslání, abychom zvládli naši životní cestu a dokázali se postavit i těm nejtěžším životním zkouškám, které k nám, bez rozdílů, čas od času přicházejí. Numerologie se vypočítává z našeho data narození, kdy si můžeme uvědomit svou osobnosti, životní úkol, životní cestu a dispozice, kterými jsme buď obdarováni, nebo nám chybí. Na základě našeho numerologického rozboru se můžeme dozvědět mnohé o nás samých, ale i o ostatních lidech v naší blízkosti. Dá se tak zjistit, jak se k sobě hodíme v partnerských vztazích, jak máme fungovat se svými dětmi, nebo rodiči, kamarády, či spolupracovníky v párci.

Z numerologického rozboru zjistíme naše silné stránky, slabé stránky, životní číslo, životní cestu i jak se hodíme, či doplňujeme s partnery, či osobami blízkými.

Karmologie :

Karma je zákon příčiny a následku, je to dluh z minulých životů. Karmické zatížení je to, co jsme v minulých životech zavinili, způsobili někomu jinému, nedořešili, nebo nezvládli a před tímto životem, jsme si řekli, že to dořešíme a napravíme. Karmu dědíme po svých rodičích a prarodičích, tedy přišli jsme jim s karmickým zatížením pomoct, srovnat zátěže a vinu z minulosti. Podle toho si také vybíráme datum narození, rodiče, kterým se narodíme, rodinu, do které se narodíme, vybrali jsme si naše děti a oni zase nás. Také si vybíráme a nasmlouváme partnery a většinou všechny důležité lidi v našich životech. Jsme si navzájem zrcadli, vše je ve vesmíru propojené, má svůj řád a souvislosti a nic se neděje náhodou. Vše je opodstatněné a dává smysl, jem my si to většinou neuvědomujeme hned, ale postupně během svého života.

Karmu vidíme ve dni, měsíci, roku narození, či celkového součtu data narození. Všechna čísla nás ovlivňují svou vibrací a ty karmická čísla nás ovlivňují o to silněji.

Díky těmto karmickým číslům, ve svém životě přitahujeme určité situace, události a překážky. Podle toho, jak se k nim stavíme a jak je vyřešíme, jak ve zkoušce obstojíme,  se můžeme od karmických zátěží osvobodit a postoupit dál v našem vývoji. Pokud situaci dostatečně nepochopíme, budou nám předkládány další úkoly, dokud se nepoučíme, nezměníme své postoje a chování. Dokud se nenaučíme žít v lásce, harmonii, pochopení a odpuštění. Vždy dostáváme další možnost postupovat správně v souladu s láskou a námi samými, je jen na nás, jak danou zkoušku zvládneme a jak budeme v životě spokojeni.

Karmologický rozbor je tedy nejlepší vypracovat v rámci celé rodiny, protože na základě pochopení karmický zátěží a vazeb celé rodiny můžeme pochopit odku si karmickou zátěž přivádíme, zda ze strany matky, otce, či prarodičů a vše tak uvidíme v souvislostech.

Cena za karmologický rozbor je 250,- kč za jednoho člena, 10 euro pro Slovensko.

Karmologický i numerologický rozbor vypracování moje dcera:

Marika Vavrincová.

tel. +421911533565  email: marika.vavrincova1@gmail.com


2010 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...