Kontakt

+420 777 903 555
m.vavrinc@seznam.cz

Místa působení :

Praha - Klecany

Ceník :

Regresní terapie: 500.-kč/hod

Pránické léčení, včetně automatické kresby a automatického písma, při napojení se na problémy přes Ákášické záznamy : 700.-kč

Výkload karet včetně numerologie a karmologie 600.-kč/hod

Automatické písmo s kresbou: 1000.-kč

Hluboká relaxace-hypnoza: 600.-

Karmilogický a numerologický rozbor 300,-kč, nebo 10 euro za osobu.

m.vavrinc@seznam.cz

Dnes je Úterý 16. Srpna 2022
a svátek má Jáchym
zítra Petra

Celkem návštěv: 51 774


Přidat do oblíbených


SEMINÁŘ ÁKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ, VČETNĚ AUTOMATICKÉHO PÍSMA V KLECANECH DNE 12.02. 2022 , DALŠÍ BUDE 23.4.2022.

ON-LINE SEMINÁŘ ÁKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ VČETNĚ AUTOMATICKÉHO PÍSMA DNE 20.03.2022.

KURZ HLUBINNÉ REGRESNÍ TERAPIE, VČETNĚ ODVÁDĚNÍ PŘIVTĚLENÝCH DUŠÍ A NAPOJENÍ SE NA VYŠŠÍ JÁ V KLECANECH, VE DNECH 16.-19.9.2022.

KURZ NUMEROLOGIE ZÁKLADNÍ A KARMICKÉ . V KLECANECH, DNE 21.5.2022.

KURZ VÝKLADU TAROTOVÝCH KARET V KLECANECH DNE .

ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLY 1024 V KLECANECH, DNE 6.8.2022

Pokud budete chtít udělat kurz, či seminář mimo Klecan, je možné se domluvit indrividuálně. Je potřeba mít na kurzu alespoň 4 lidi a vhodné místo, nebo byt k uspořádání kurzu.
Hypnóza

Hypnóza v mém pojetí :

Každý se potýkáme s nějakými negativními emocemi a vzorci chování. Máme je všichni, i když si je všichni neuvědomujeme. To k nám přitahuje situace, které nám nejsou příjemné a lidi, kteří nám činí potíže, nebo-li vztahy s nimi nám činí potíže. Vyvolávají v nás nežádoucí emoce, jako je strach, lítost, křivda, hněv, vztek, agrese. My sami si s některými negativními emoceni nedokážeme poradit, natož si poradit s negativními emocemi jiných lidí - nám blízkým, např. partner, děti, rodiče, sourozenci, spolupracovníci......... Jsou to ti lidé, se kterými přicházíme běžně do styku a se kterými jaksi "musíme" komunikovat a vycházet. Pokud v nás tito blízcí, nebo ostatní lidé vyvolávají negativní emoce a my si s nimi nevíme rady, pomůže nám velioce dobře technika hypnózy, hlubinné relaxace.

Zde pracuji s klientem tak, že z jeho podvědomí a nitra odbourávám negativní emoce a pocity a připomenu mu jeho emoce pozitivní, které začne samovolně používat. Jedná se o velmi účinnou techniku, která může vyřešit problémy ve vztahu mezi lidmi, strachy a fóbie z různých situací a událostí, strach z lidí, negativní reakce na nepředvídatelné situace v životě a nastavit tak přísun radostných a užitečných prožitků v životě a napravit mezilidské vztah.

Metod hypnózy je celá řada, ale tuto metodu lze použít nejen v osobním kontaktu, ale i na dálku mluveným slovem přes telefon. V tu sjednanou dobu je klient v klidu, uvedu ho do meditačním stavu relaxace, kdy na něj mluvím a tím pracuji na jeho podvědomí a vnímání. Tuto relaxaci je potřeba opakovat, zpravidla 3x za sebou, aby měla trvalý a stálý efekt.

Jedna relaxace trvá maximálně 1 hodinu, při které klient ucítí celkové uvolnění a odbourání stresu a úzkosti.

Takto lze řešit :

- negativní emoce vůči někomu jinému

- negativní emoce vůči něčemu - situace, nepříjemné události

- negativní emoce vůči sobě - pocity viny, úzkosti, deprese

- nastavení pocitu klidu a radosti ze života


2010 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...