Kontakt

+420 777 903 555
m.vavrinc@seznam.cz

Místa působení :

Havířov

Ceník :

Regresní terapie: 600.-kč/hod

Pránické léčení, včetně automatické kresby a automatického písma, při napojení se na problémy přes Ákášické záznamy : 700.-kč

Výkload karet včetně numerologie a karmologie 700.-kč/hod

Automatické písmo s kresbou: 1000.-kč

Hluboká relaxace-hypnoza: 600.-

Karmilogický a numerologický rozbor 300,-kč, nebo 10 euro za osobu.

m.vavrinc@seznam.cz

Dnes je Čtvrtek 25. Července 2024
a svátek má Jakub
zítra Anna

Celkem návštěv: 62 968


Přidat do oblíbených


SEMINÁŘ ÁKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ, VČETNĚ AUTOMATICKÉHO PÍSMA V HAVÍŘOVĚ DNE 29.06.2024.

ON-LINE SEMINÁŘ ÁKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ VČETNĚ AUTOMATICKÉHO PÍSMA DNE 13.07.2024.

KURZ HLUBINNÉ REGRESNÍ TERAPIE, VČETNĚ ODVÁDĚNÍ PŘIVTĚLENÝCH DUŠÍ A NAPOJENÍ SE NA VYŠŠÍ JÁ V HAVÍŘOVĚ DNE 04.-07.10.2024.

KURZ NUMEROLOGIE ZÁKLADNÍ A KARMICKÉ . V HAVÍŘOVĚ, DNE 27.04.2024.

KURZ VÝKLADU TAROTOVÝCH KARET V HAVÍŘOVĚ, DNE 07.10.2023.

ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLY 1024 V HAVÍŘOVĚ, DNE 02.12.2023

Pokud budete chtít udělat kurz, či seminář mimo Havířov, je možné se domluvit indrividuálně. Je potřeba mít na kurzu alespoň 4 lidi a vhodné místo, nebo byt k uspořádání kurzu.
Ákášické záznamy

 Ákášické záznamy jsou kronikou života, v nichž svůj život může naleznout každý člověk, který má zájem o poznání sebe sama a poznání hlubšího smyslu života. V Ákášické kronice jsou záznamy ze života současného, minulého a také naší budoucnosti.  Jedná se o napojení se na informační pole, které máme všichni k dispozici. Stačí se jen uvolnit přes určitou modlitbu  a s důvěrou naslouchat všemu, co k nám přichází. Tyto informace z Ákášickýcz záznamů jsou natolik přesné, že jsem se rozhodla tomuto naplno věnovat a předávat toto učení dál prostřednictvím kurzů, které hodlám v blízké době pořádat. 

Jak se dá s Ákášickými záznamy pracovat,  co vše lze přes ně získat a jak si tak vylepšit a obohatit svůj život ?

Prostřednictvím Ákášických záznamů zpracovávám automatické písmo, kde si pro sebe, nebo klienta stáhnu příčinu jeho problému, jaké minulé životy s tím souvisí a jak se dá s tím pracovat pro nápravu, či úplnou změnu.

Zbavení se negativních emocí prostřednictvím Ákášických záznamů - při napojení se na tuto energii se dostáváme do stavu, kdy cítíme naprostý klid, mír, souznění a lásku. Dochází tak k úplné úlevě a harmonizaci a nám se dostává pocit lásky, svobody a informační pole, které mohlo být zablokované se otevře a nám přicházejí informace a prožitky, které jsme dřív neviděli, nemohli procítit. 

Léčení pomocí Ákášických záznamů - dochází k tomu tak, že se člověk důkladně očistí a oprostí od všech negativních energií a vlivů a nastaví si stav naprosté čistoty, neposkvrněnosti, rovnováhy a zdraví. Funguje to velice dobře, mám to vyzkoušené na sobě i mých klientech.

Omlazení se prostřednictvím Ákášických záznamů - kdy se člověk dostává do původního stavu zdraví, mládí a vitality. 

Nalezení minulých životů prostřednictvím Ákášických záznamů. Můžeme se také prostřednictvím těchto záznamů podívat a nacítit se na své minulé životy, které s našimi problémy a starostmi souvisí a tak najít přičinu a cestu z těchto situací a překonat tak zdánlivě neřešitelné překážky. 

Prostřednictvím Ákášických záznamů můžeme řešit :

Sebe, problémy, které máme sami se sebou, svými negativními emoceni, nebo negativními vzorci chování,

Problémy, které máme s druhými lidmi, partnerem, rodiči, dětmi, sourozenci, přáteli......

Pro své klienty v souladu s Ákášickými záznamy nabízím :

  • Automatické písmo.
  • Terapie - Nalezení příčin problémů, zklidnění, uzdravení. 
  • Kurz Ákášických záznamů. 

Cena za vyypracování automatického písma je 1000 kč.

Cena za terapii pomocí Ákášických záznamů je 700.-kč, trvá hodinu.

Cena za kruz Ákášických záznamů je 2200.-kč. Kurzy provádím Havířově, nebo on-line, přes skype, či messenger, skupinově.  Termíny vyvěsím zde na stránkách. Pokud máte zájem, hlaste se na emailové adrese m.vavrinc@seznam.cz, nebo tel. 777903555.

Ukázky automatického písma napsaného přes Ákášické záznamy :

Automatické písmo k meditaci 18.5.2021

Dnes jsem se napojila na hromadnou meditaci pro záchranu dětí, které mají být zneužity při rituálech :

Světlo a světlonoši, buďte vítáni zde, v Nové Zemi, my s úctou k vám teď promlouváme. Ještě nikdy se nespojilo tolik lidských srdcí, ještě nikdy nebylo potřeba tolik lidské lásky, která byla tímto, hromadným uvolněním zla a proměnou na světlo a lásku, zapotřebí a dosaženo. Ještě nikdy nebyla situace na této planetě tak zřetelná a jasná. Ještě nikdy nebilo do očí tolika bezpráví a nerovnosti mezi lidmi. Ještě nikdy nebilo do očí tolikl zvrácenosti, která se děje a ještě nikdy se ostatní lidé, kteří se nehodlají účastnit raději ničeho a kteří se raději všemu podřítí, tak neodvraceli od toho, co je do očí bijící a týká se nás všech. Dnes bylo v jedné chvíli při meditaci tolik světla, které by dokázalo rozzářit i Slunce v zatmění. Děkujeme vám, neboť se podařilo zahnat temnotu a jednou pro vždy zabránit tomu, aby bylo tak zvráceným způsobem ubližováno těm nejvíce ohroženým v této době - dětem. Je čas si uvědomit, že to, co se děje na povrchu, kdy jsou děti nuceny k testování a nošení roušek k omezení jejich dýchání a vývoji, je jen zlomek toho, co se děje dětem ukradeným a vězněným v podzemí. Tomu je však udělána přítrž. V meditaci jsem nacítila, že žádným silám již toto nebude na této planetě umožněno! Jsou jednou pro vždy zahnáni a vyhnáni a je jim znemožněno se sem vrrátit a spojovat se s jakýmikoli bytostmi na této planetě, které by je chtěli vyzývat a způsoboat tak utrpení dětem. Děti jsou ochráněni, budou dál nalézané a většina z nich bude zachráněna.

Automatické písmo pro paní M., jejího syna Olivera, který dostal po očkování v 7. měsíci mentální retardaci. Je stále na úrovni 8 měsíčního dítěte, navíc má epileptické záchvaty a to pokaždé, když je snaha mu jakoukoli mentální metodou pomoci :

Oliver syn Boží podstaty, ale i odplaty. To, ce se zdá jako trest je odmna a zásadní pro vývoj duše tak, aby se srovnal kosmický dluh a vyrovnaly Boží zákony. Oliver je v dětské podobě jako dítě, či zvíře jen proto, že páchal zvěrstva lidem i zvířatům. Na úrovni sebe sama je jeho nepochopení lidských zážitků v tomto životě pro něj vysvobozením, kterou by jinak musel snášet. Mohl si vybrat - život v tělesně zdravém těle i mozku, ale s těžkými a bolestnými zkouškami, při nichž by trpěl citově duševně, nebo takto - v lidské podobě věčného dítěte, v postoji nemohoucího, bezbranného, ale nic nevědoucího človíčka, který žádné důležité záležitosti nemusí rozhodovat, může se tím vyhnout odpovědnosti a důsledků svých jednání. V minulém životě se také vyhýbal zodpovědnosti za své konání, neboť jednal z pozice síly a vlády. Způsobil mnoho bolesti lidem i zvířatům, jednal vždy krutě a bezcitně - jako v boji, v bitvě, kde může vyhrát pouze jedn strana. Jeho sklon vládnout a ovládat masy a davy lidí se nyní transformovala do role bezmocného dítěte, do role věčného dítěte. I to je cesta. Násilnických životů bylo několik, ne vždy zabíjel, někdy pouze "trestal" .... fyzicky i psychicky. Jeho proměna je v tomto životě, věčného dítěte, záchrana, odpočinek, dar! Jeho duše si má tímto splatit, ale zároveň se transformovat, rychle se transformovat z tohoto násilníka do role vyváženého člověka, osoby schopné se postarat o sebe i druhé - to však až v příštím životě. Nyní je to takto a je potřeba to příjmout, neboť nepřijetí vede k jeho další agonii - epilepsii. Jakýmkoliv způsobem je duše vytržena z role relaxačního způsobu života - tedy tak, jak je, jakýmkoliv způsobem je mu bráněno prožívat život v takové podobě a formě, jakou si vybral - retardace, začne se duše bránit různými záchvaty a výkyvy. Jeho duše, on, Oliver, potřebuje být v tomto stavu. On to přesně takto potřebuje. Nechce pomoci, protože právě tento stav je pro něj ta největší a Boží pomoc! Tento život dostal darem, pro něj je to odpočinek a transformace. Potřebuje jen klid a přijetí, nechce to jinak, nechce být jiný, chce být takový, jaký je! Každý zásah z venčí pro jeho "nápravuů, ho ruší a zabraňuje mu prožívat svět tak, jak si to vybral a chce. Epileptické záchvaty pominou, jakmile ucítí, že je klid, že nic nemusí, že ho okolí a hlavně máma bere takového, jaký je. Nechat jej zkrátka v klidu a požádat jeho matku, aby byla v klidu i ona.

 


2010 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...